Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

Партія 5.10 » Інформація » Декларація економічної свободи громадян України

Декларація економічної свободи громадян України

15-12-2014 4 941

Коли хід подій призводить до того, що громадяни власної країни не хочуть і не можуть жити по насильно нав'язаним несправедливим принципам антигуманної та аморальною державної системи Ми, народ України, на Богом даній нам Землі, території іменованої держава Україна, об’єднаного роботою і кров'ю наших предків у минулому, патріотів, що борються за територіальну цілісність сьогодні, керуючись 5 статтею Конституції України вказуємо Державі місце в нашому житті, щоб ніколи більше не бути в її економічному рабстві і роз'яснюємо причини, що спонукали нас вимагати фінансової незалежності для кожного громадянина України окремо і в цілому, щоб кожному з нас творити своє заможне світле майбутнє і завдяки цьому зайняти значуще місце серед найбагатших і найвпливовіших країн світу, що є основним призначенням нашої країни за допомогою збагачення громадян та їх сімей, стати правонаступницею великої Київської Русі.

Ми виходимо з тієї самої очевидної істини, що всі люди, громадяни нашої країни створені Богом рівними і з народження наділені невідчужуваними правами, до числа яких належать життя, свобода самовизначення і самовираження, прагнення до щастя і благополуччя.

 

Для забезпечення цих прав існує основний закон «Конституція України». У випадку, якщо яка-небудь форма уряду стає згубною для самих цих цілей, народ має право змінити або скасувати її і заснувати новий уряд, заснований на таких принципах і формах організації влади, які, як йому представляється, найкращим чином забезпечать людям безпеку і щастя керуючись основним законом нашої країни.

 

Зрозуміло, Конституція вимагає, щоб уряди, встановлені в законному порядку, не змінювалися б під впливом інших обставин; відповідно, весь досвід минулого підтверджує, що люди схильні скоріше зносити тяготи до тих пір, поки їх можна терпіти, ніж використовувати своє законне право скасовувати урядові форми, що стали для них звичними. Але коли довгий ряд зловживань і насильств, незмінно підпорядкованих одній і тій, ж меті - грабунку населення, свідчить про підступний задум змусити народ змиритися з необмеженим деспотизмом чиновників, повалення такого уряду і створення нових гарантій безпеки на майбутнє стає правом і обов'язком народу через форми, що не передбачені в Конституції України.

 

Громадяни України тривалий час проявляли терпіння, і тільки необхідність змушує їх змінити колишню систему відносин з Державою, адже саме зараз кожен громадянин і сім'я стоїть на грані виживання: у страху втрати житла, оплати за рахунками забезпечення базових потреб. Історія взаємин між чиновниками і простими громадянами - це набір незліченних кривд і насильств, безпосередньою метою яких є встановлення необмеженого деспотизму і обкрадання тих, кому спочатку вони повинні були служити для їх благ. Для підтвердження сказаного вище представляємо на неупереджений суд кожного громадянина України, а так само всього світового співтовариства наступні факти того як держава вела себе по відношенню до тих кому вона повинна була служити:

- Вона розставляє по керівних посадах людей які вміють тільки красти народні гроші і ділити між собою.
- Вона не здатна допомогти тим, хто так зараз потребує найнеобхідніше, втративши все через війни, в той час як самі собі купують дорогі нові автомобілі та предмети розкоші за народні гроші.
- Вона не здатне боротися з корупцією, роблячи гучні заяви про зворотне, поки ви змушені нести черговий хабар чиновнику для того щоб отримати те що по праву вам належить.
- Вона бажає люструвати і контролювати кожного, поки ви працюєте в міліції, лікарні та школі за мізерну подачку, вимагаючи від вас надати всім послуги, на які не дає грошей.
- Вона ніколи вам нічого значущого, цінного і стоїть не дасть, хоча від вас вимагає великих грошей на своє утримання.
- Вона зацікавлена тримати нас в податковому рабстві злиднів, щоб ви ніколи не змогли знайти в собі сили дати відсіч обкрадати себе.
- Вона розбещує і розтліває будь-кого хто приходить працювати в державні структури своєю системою хабарництва і кругової поруки покриття таких злочини, інакше доводить до зубожіння своєю нікчемною зарплатою.
- Вона не дає патріотам відвоювати Донбас і Крим.
- Вона не здатна забезпечити безпеку в зоні АТО і на окупованих територіях, тим хто не бажає воювати.
- Вона програла інформаційну війну, втратила частину наших споконвічних територій Крим і Донбас.
- Вона змушує ветеранів принижуватися перед чиновниками за сміховинні пільги.
- Вона уклала постановочний мир з агресором Путіним, під час якого щодня вмирають наші захисники вітчизни.
- Вона дозволяє Російським Банкам брати участь у грабежі Українського народу та Бізнесу.
- Вона дає рефінансування банкам країни агресора і їх власникам - друзям Путіна.
- Вона торгує з ворогами, поки наші брати вмирають в ім'я свободи, воюючи за наш спільний дім.
- Вона довела країну до економічного колапсу, бізнес до зупинки, ціни до неконтрольованого зростання, а гривні до катастрофічного знецінення.
- Вона допустила те, що на пенсію і зарплату тепер можна купити значно менше ніж раніше.

 

У відповідь на такі дії та утиски Ми кожен раз намагалися донести до держави свою позицію, з проханням про відновлення наших прав і забезпечити можливість для наших прагнень. Але спроби донести нашу точку зору шляхом самих різних форм політичної участі і навіть протестів аж до Революції Гідності в 2013 році, не отримали гідної уваги влади. Незважаючи на те, що час від часу ми застерігали державу від спроб парламенту незаконним чином підпорядкувати нас ще більше, шляхом підвищення і додавання податків, у свою чергу ми знову нагадували про нашу незгоду, тому як ми і так достатньо платили державі грошей, а вона в свою чергу не ефективно розпоряджалася нашими грошима і нахабно крала їх з нашої спільної скарбниці. Ми волали до природженого почуття справедливості кожного чиновника, але у відповідь отримували лише вимоги дати їм хабар. Тому ми змушені визнати невідворотність нашої ворожнечі з кожним чиновником і Державною системою в цілому, і розглядати кожного хто хоче зберегти колишні повноваження і способи контролю громадян як особистого ворога і прирівнювати до тих, хто веде військову агресію на нашу територію.

 

Тому Ми представники народу України, зібравшись на зборах, вимагаємо:

 

• Скасувати грабіжницькі податки, мита і збори.
• Запровадити вільний обіг валют, ліквідувати національний банк і будь-які механізми контролю валютного ринку з боку чиновників.
• Відкрити економічні кордони з усіма країнами.
• Запровадити вільне розпорядження власністю і землею.
• Надати громадянам України можливість кредитуватися в будь-якому банку світу.
• Ліквідувати дозвільну систему та запровадити виключно повідомну.
• Запровадити контракту армію, гідне фінансування силових структур і дозволити вільне володіння зброєю.
• Перейти на страхову медицину і платну освіту.
• Надіслати громадянам України в пряме розпорядження всі рентні платежі, від користування природними ресурсами на території України.

І з твердою впевненістю, від імені нашого терпимого народу України, керуючись статтями Конституції України, Ми клянемося один одному підтримувати цю декларацію своїм життям, своїм станом і своєю незаплямованою честю.

 

декларація прав людини 5.10


------

Коментарі (0)

Залишити свій коментар: