Підтримати партію Підтримати сайт

Лібертаріанська партія України

Партія 5.10 » Інформація » Програма Партії 5.10

Програма Партії 5.10

4-03-2014 5 963

«Україна найкраща територія для бізнесу

Громадяни України, через введення економічної системи 5.10 стануть найзаможнішими жителями планети Земля....

Програма Партії 5.10

Програма Партії 5.10

Мета партії «5.10»

 

 Громадський рух «5.10» - антибюрократичної революція. Це об'єднання свідомих українців, які хочуть реальних, кардинальних змін самої системи і розуміють, що для цього доведеться докласти чимало особистих зусиль, витратити свій час і гроші для втілення наших спільних цілей.

Партія «5.10» має ряд тактичних і стратегічних цілей.

Виключити участь чиновників і самої державної машини в економіці країни!
Підприємець сам знає, що потрібно споживачеві. А державний апарат повинен виступати в ролі арбітра в економічному житті своїх громадян.

Нам необхідно 3 мільйони послідовників, 226 народних депутатів у парламенті і свій Прем'єр-міністр,
і ми введемо економічну систему «5.10» з двома податками: 5% з продажів і 10% соціального збору.

Україна стане вигідною та безпечною інвестиційної зоною вільної торгівлі у світовій економіці. І тоді гроші хлинуть на території України, збагачуючи її громадян.

Основна стратегічна мета партії - закріплення в Конституції України мінімум на 50 років двох податків (5% з продажів і 10% соціального збору) при повному скасуванні всіх інших податків, митних зборів і поборів!

Це зробить Україну світовим економічним лідером, а значить, виведе в коло найсильніших і самодостатніх держав. І тоді наша країна сама буде диктувати умови зовнішньополітичного співробітництва. Крім виключно вигідних умов ведення бізнесу, які ми можемо створити з «5.10», у нашої країни надзвичайно вигідне територіальне розташування. Саме це дозволити Україні повернути колишню велич і стати гідною спадкоємицею великої Київської Русі, сучасним наддержавою, чиє громадянство буде високо цінується у всіх країнах світу. Це наша мета.

Жодна з сьогоднішніх українських політичний сил не ставить перед собою настільки глобальні і в той же час конкретні цілі і не пропонує конкретного шляху для їх досягнення.

Не думайте про світове панування інших держав або «золотому мільярді». У кожного з нас є шанс увійти в цей мільярд, стати вільним і заможним громадянином світу, якщо ми звільнимо свою територію від податків і державної зарегульованості.

Нам необхідно мати 3 млн. Послідовників, 226 народних депутатів, своїх Прем'єр-міністра та Президента для створення безподаткового держави по типу Сінгапуру, Гонконгу і Монако. Створення найбільшого безподаткового держави у світі дозволить громадянам України стати заможним громадянам світу. Для цього потрібно впровадити систему реформ «5.10». Ставайте агітаторами ідеї безподаткового держави!


Гроші - це найголовніше для країни!

Програма «5.10» забезпечить більше $ 50 млрд. Щорічних надходжень до бюджету і ВВП України на рівні $ 2 трлн.

З грошима Україна здатна захистити свої кордони і без компромісів відповісти на агресію інших країн. У багатій країні зростає рівень ділової активності, і люди можуть вільно і чесно - без здирницький податків, хабарів і чиновників - заробляти гроші.

Гроші - це головне для людини, тому що тільки вони можуть зробити громадян вільними.

Заможний громадянин України має час і можливість отримувати якісну освіту, отримувати кращі в світі медичні послуги і відстоювати свої соціальні інтереси.

 

Мета Політичної Партії «5.10»

Громадяни України мають стати заможні громадяни світу!

 

Партія «5.10» вважає, що головні завдання Парламенту:
1. Звільнити економіку від грабіжницьких податків, поборів і хабарів.
2. Створити умови, за яких гроші хлинуть на територію України, збагачуючи її громадян.

 

Партія «5.10» має на меті змінити суспільні цінності. Тільки талант і здібності людини, її професійний рівень і наполегливість повинні визначати його успіх. Громадянин України є частиною духовного, інформаційного та геополітичного простору світу з його потребами та можливостями - і повинен бути забезпеченим і щасливим.

Українське економічне диво - це антибюрократичної Революція «5.10». Вона передбачає створення найкращих умов для збагачення українців і ідеальних умов для руху грошей, товарів, послуг і людей на території України.


1. Скасування грабіжницьких податків, мит і зборів

«5.10» - це краща податкова система в світі. Два простих і зрозумілих податку: 5% з продажу - які ви платите, коли купуєте товари та послуги; 10% соціального податку, які ви платите, коли отримуєте зарплату.

«5.10» - це весь податковий кодекс у двох податках.

Якщо ми спростимо і введемо справедливу прозору податкову систему, всі інші закони будуть відмінно працювати, тому що у вас будуть гроші.

 

2. Вільне ходіння валют

При «5.10» в Україні кожен зможе розраховуватися будь-якими грошима, не витрачаючи час і не втрачаючи на обміні. Гривня більше ніколи не впаде, оскільки вона буде прив'язана до долара-євро, а держава не контролюватиме обмінний курс будь-якої з валют.

На території України стане вигідно працювати і жити.

Завдяки цьому кредити подешевшають, а кращі банки світу захочуть працювати в Україні і забезпечать нам кредитирование за ставками нижче 5% річних.

 

3. Відкриття економічних кордонів

Скасування митних та митних зборів дозволить вільно ввозити і вивозити товари та вантажі.

Україна - рай, ідеальна вільна економічна безподаткова зона для інвесторів і корпорацій.

Внаслідок цього Україна стане безмитної територією для всього людства, раєм для міжнародних інвесторів, корпорацій і підприємств з усього світу. До того ж, це покладе край корупції на митниці в будь-якій формі, митники будуть контролювати тільки ввезення зброї і наркотиків.

 

4. Свобода власності і розпорядження землею

Кожен громадянин України стане повноправним власником своєї землі: будь нерухомість буде прив'язана до землі, а весь земельний фонд буде знаходиться в єдиному електронному реєстрі до якого буде мати відкритий доступ будь-який громадянин

Громадянин України - повноправний господар на своїй землі.

Без дозволів з будь-яких інстанцій ви зможете розпоряджатися землею, вільно вирішуючи, продати, здати в оренду, займатися на ній сільським господарством, садівництвом, виробництвом.

 

5. Кредитування без обмежень Нацбанку

Ліквідація повноважень Нацбанку дозволить будь-яким іншим банкам кредитувати економіку, підприємництво і громадян.

Громадяни отримають доступ до недорогих іноземними кредитами і самі обиратимуть у кого їх вибрати на найвигідніших умовах.

 

6. Повідомна система

Це життя без бюрократичної тяганини довідок, дозволів та погоджень. Нотаріальне заяву - і кожен може займатися бізнесом або громадською діяльністю.

Все що не заборонені законом - дозволено.

Громадяни назавжди будуть вільні від принизливих черг у очікувань довідок і дозволів.

 

7. Контрактна армія і гідне фінансування міліції, вільне володіння зброєю

Правозахисник і військовослужбовець повинні отримувати зарплату не нижче $ 1000. Як тільки в Україні запанує мир, ми скасуємо військову повинність, перейдемо на високооплачувану контракт армію, яка буде однією з найбільш професійних і оснащених кращими високотехнологічними засобами, вона буде в 10 разів менше, але однією з найефективніших у світі.

Ми надамо військовим можливість вільно розпоряджається бюджетами армії і купувати самі високотехнологічні та ефективні озброєння з будь-яких підприємств і країн світу. Вільне володіння та носіння зброї повинно стати другою основоположною складовою культури нашого багатого суспільства.

У рабів зброї немає, як і економічних свобод, а у нас обов'язково буде у кожного.

Крім цього кожен громадянин України буде зобов'язаний проходити ази військової підготовки та цивільної оборони, державою буде надана можливість мати у себе вдома будь стрілецьку зброю, для ефективного самозахисту від нападу. Тоді при нападі будь-яких ворогів на нашу рідну землю, будь-яка сім'я, громада, селище і місто матиме можливість захищати себе.

 

8. Перехід на кращі в світі медицину і освіту

При системі «5.10» майже кожен громадянин зможе дозволити собі контрактне навчання і страхову медицину, всім іншим допоможе держава.

Ми введемо страхову медицину і кожен зможе застрахуватися як в українській, так і в іноземній компанії, а значить, отримати медичні послуги в кращій спеціалізованій клініці в тій області, яка вам необхідна, в незалежності від країни світу. При цьому базовий пакет медичного обслуговування забезпечить держава.

Ми передамо всі навчальні заклади під управління педагогічних колективів, гроші будуть перераховуватися, за кожного підготовленого школяра і студента, а ціна буде залежати від рейтингу: чим більше бажаючих вступити на одне місце, тим дорожче буде коштувати навчання. Чим більше буде заробляти школа, тим більше буде зарплата у кожного працівника такої школи.

Освіта готуватиме професіоналів: якщо підприємству дійсно потрібен фахівець воно влаштує конкурс, оплатить навчання у вищому навчальному закладі і відразу забере собі такого випускника.

З грошима ми будемо мати можливість лікуватися в кращих клініках світу і вчитися в кращих навчальних закладах.

 

9. Безподаткова держава забезпечить пенсії

Єдиний соціальний податок в 10% дозволить українцям багатіти, а бізнесам виходити з тіні. Пенсійний фонд, зможе під управлінням кращих інвестиційних фахівців світу вкладати гроші в акції високотехнологічних транснаціональних корпорацій, від долі яких залежить існування світової економіки, тому ми будемо впевнені в завтрашньому дні, а пенсійний фонд не зможе виплатити пенсії тільки коли обрушиться вся світова економіка, але цього на наше переконання, ніколи не станеться.

 

10. Громадяни України - власники корисних копалин своєї землі

Українська земля разом з її чорноземом і корисними копалинами - Богом дана нам від народження. Кожен громадянин України володіє корисними копалинами нашої землі. А значить, йому буде платити КОЖНА іноземна чи вітчизняна компанія, яка їх видобуває. Свою частку громадяни отримуватимуть на спеціальний особистий рахунок.

 

Завдяки «5.10» Україна стане країною, де вигідно жити і працювати! Громадяни країни будуть мати привілеї: на всіх іноземних підприємствах, що працюють на безмитної території України, 90% робітників і службовців повинні бути громадянами України з зарплатою не менше $ 5 на годину. Система «5.10» зробить непотрібними 80% чиновників і державних відомств. Немає ПДВ - немає глобальної державної корупції на ПДВ. Ні мит - немає корупції на митниці. Немає дозволів - немає корупції у дозвільній системі.
«5.10» - це Велика антибюрократичної революція!

 

Жорстка позиція Партії «5.10» в тому, що ми хочемо зламати систему і запровадити реформи «5.10».
Держава, геть з економіки України!

Вистачить просити допомоги у всього світу. Ми станемо найкращою у світі країною для життя і бізнесу, до якої весь світ буде звертатися за допомогою і порадою.

Громадяни України повинні жити в багатій Україні!

 


------

Коментарі (1)

Юрій Анатолійович Юрій Анатолійович 23 07 2016 at 15:54
Дуже гарна ідея я за такі нові правила; зломати олігархічну систему; викорінети корупцію
Цитувати Відповісти Скарга
Залишити свій коментар: