Найбільш поширені запитання та відповіді про систему 5.10.
Чому ви стверджуєте, що 5% вистачить для управління державою, адже ви навіть не знаєте яка частка податкового навантаження в собівартості, виробленої в Україні продукції?
Порахувати це неможливо, тому що мінімум 60% економіки перебуває в тіні, це безглузда витрата часу.
Потрібно враховувати загальний ВВП: сьогодні держава збирає акцизами та зборами, ПДВ та іншими податками приблизно 32 млрд. Дол. При ВВП 180 млрд. Дол., Що складає всього 17% від офіційного ВВП (8% від неофіційного ВВП 420 млрд. Дол.) . А це означає, що держава недоотримує податків при теперішній системі завдяки казнокрадам, тому що податки у нас сумарно набагато більше 30% від ВВП, а 17% від офіційного ВВП (8% від неофіційного ВВП) - це те, скільки вдалося вичавити у підприємців і бізнесу.
Якщо врахувати, що можна істотно скоротити видаткову частину бюджету за рахунок годівниць, відкатів і обналу то 5% вистачить вже зараз.
Хіба Пенсійному фонду вистачить 10% з зарплат, щоб зараз оплатити пенсії всім пенсіонерам, адже більшість стане підприємцями, і взагалі не платитимуть соціальних внесків?
Вистачить, якщо Пенсійний Фонд звести в статус, рівний окремому міністерству або Кабінету Міністрів і підкорятися він буде прямо парламенту. Фонд Держ. Майна передати в пряме управління пенсійному фонду. Необхідно монетизувати всю державну власність на благо пенсійного фонду. Тоді пенсійний фонд зможе продати, здати в оренду державні підприємства або передати в управління під справедливий відсоток унікальні інфраструктурні об'єкти (які не можна продати з міркувань держ. Безпеки), і вони стануть приносити реальний прибуток тільки на благо громадян, які потребують довічне або негайне соціальне забезпечення: пенсіонери, інваліди, ветерани, сироти, неблагополучні багатодітні сім'ї або їх опікуни.
Є країни, де введені такі податки?
ОАЕ, Сінгапур, Гонконг, Монако, США (штат Флорида), хоча ставки податків незначно вище або нижче.
Чому ви називаєте вашу систему «безподатковою» якщо ви пропонуєте мінімум 2 податки: 5% з продажів, 10% соціального внеску, і ще плата за користування надрами це ж обман?
Наша система є безподатковою, тому що підприємці в цій системі взагалі не платять податків. Приватний підприємець це основа добробуту будь-якої країни і світової економіки.
Платить тільки покупець товару або споживач послуги: в момент здійснення покупки нараховується 5% на суму угоди. А найманий працівник, отримавши зарплату, заплатить 10%.
Плата за використання надр це безкомпромісна позиція будь-якого мудрого народу, оскільки надра по праву належать тільки йому.
Куди і на що конкретно будуть йти 5% з продажів і 10% соціального внеску, яка взагалі різниця?
У цільовому призначенні: 5% з продажів йде на управління державою, на його базові функції, охорона і захист громадян. 10% соціального внеску буде йти виключно в пенсійний фонд.
Саме ми пропонуємо реальну децентралізацію влади, з 5% з продажів, 3% з яких буде залишатися в місцевих бюджетах, і вони самостійно будуть вирішувати, на що їх витрачати, і лише 2% будуть йти в центр.
Що означає, надра будуть належати Українцям? Скільки я буду отримувати на свій особистий рахунок? Як і коли я зможу отримати ці гроші?
Рентні платежі на користь держави в 2011 склали 72400 млн. грн., Що становить 1608 грн на кожного громадянина на рік. Але оскільки рента за використання природних ресурсів занижена казнокрадами, за нашими підрахунками, використовуючи досвід передових держав і справедливу систему нарахувань, кожен громадянин може мати від 32000 грн на рік.
При введенні системи 5.10 в Україні гривня стане стабільною валютою, навіть при 2% ставки депозиту за 60 років кожен громадянин зможе накопичити від 3076606 грн з урахуванням інфляції 0,5%.
Ви будете отримувати щомісячно на свій ощадний рахунок, і по досягненню 18 років зможете вільно розпорядитися цими грошима: оплатити собі освіту, відкрити малий бізнес, або залишити під відсоток.
Власнику капіталу вигідно вкладати гроші не туди, де «менші податки», а туди, де собівартість виробництва товару буде найменшою, наприклад в Китай?
Там вигідно розміщувати саме масове виробництво за рахунок дешевої робочої сили, яке безповоротно забруднює навколишнє середовище, по суті вони продають право розміщувати без податків шкідливі виробництва жертвуючи своєю територією і населенням працюючим на таких підприємствах. Україна занадто маленька держава щоб віддати території під безповоротне забруднення, в центрі системи наших цінностей стоїть людина, її здоров'я благополуччя і забезпеченість грошима, і якщо ми будемо шкодити собі і своїй землі що ми залишимо для майбутніх поколінь? Потрібно прагнути розвивати на своїй території ринок послуг, науковмістні галузі та виробництво 5 і 6 технологічних укладів: високоточна збірка надскладних виробів, біотехнології, наукові розробки, патенти і ноу-хау - це новий щабель розвитку світової економіки, економіка «знань і очікувань».
Тільки ресурсно забезпечені країни як ОАЕ можуть мати низькі податки!?
Це міф, оскільки сьогодні в Росія володіючи 16% суші, маючи абсолютно всі природні ресурси і копалини, середньостатистичний житель ледь животіє ходячи в фуфайці і постолах за черговою пляшкою дешевого сурогатного пійла по неасфальтована глибинці, живе в системі тотальної корупції, абсолютної соціальної несправедливості , і антизахідної пропаганди перетворюючи їх на біомасу. І ця біомаса живе гірше, ніж найбідніший громадянин Королівства Монако з ВВП на душу населення 170 тис. Доларів США, яке має територію 2 квадратних кілометри на скелі і не має природних ресурсів як таких.
Це розкриває саму основну причину заможності: це якість і ефективність управління державою, навіть не його ресурсами, а податками зокрема. Найбагатші країни скасували майже всі податки і максимально спростили систему їх збору, саме такий шлях допоможе Україні розбагатіти і стати однією з кращих країн, і тільки з системою 5.10.
Податок з продажу 5% гарна ідея в країні де ховають навіть 20% -50% податки?
Штрафи з боку держави і соціальна відповідальність всього громадянського суспільства, яке відчує на собі справедливість такої податкової системи та економічної свободи попросту не дозволить красти настільки малу частину. При цьому буде дуже жорстка система штрафів, адміністративної і кримінальної відповідальності. Несплата настільки малих податків буде прирівнюватися до особливо тяжких злочинів, і буде каратися настільки жорстко, як і злочини проти людяності.
У нинішній час розвитку електронних платіжних систем і безготівкових розрахунків, втаїти несплату значних сум буде абсолютно нереально.
Буде діяти моральне заохочення - у вільному доступі будуть дані про сплаченні податки підприємцем, і підприємцю буде соромно серед своїх друзів, якщо ті взнають про його низькі доходи.
Вся ваша програма, побудована на гучних гаслах, але у вас НІ конкретних розрахунків і механізмів вирішення всіх приватних питань, які при нинішній системі вирішуються?
Ми пропонуємо надлояльну систему для підприємництва. Той, хто знає, що він робить, обов'язково знайде оптимальне рішення для найбільш ефективного функціонування системи в цілому. Дуже часто великі люди починають діяти, прагнучи до мрії: будь то будівництво держави, так як майбутнє керівництво Америки писало конституцію, або створення оригінального пристрою все в одному: Стів Джобс зробив перший телефон-комп'ютер без кнопок, рішення завжди знаходяться і цілі досягаються, якщо докладати неймовірну кількість зусиль, впроваджувати передові рішення, прагнучи до мрії.
Якщо держава «пішла геть з економіки», як боротися з банальною ціновою змовою і монополіями, якщо практично ВСЕ буде виключно приватних руках?
Не потрібно доводити будь принцип до абсурду. Ми пропонуємо втручатися у випадках, коли така змова буде не тільки очевидно, але і доведено високооплачуваними фахівцями антимонопольного комітету. Як відомо такий орган протидії ефективно бореться з змовами у всіх країнах, він «існує» і в Україні на благо олігархів. Він очолюється казнокрадами, змови і монополії обдирають споживача і годують з руки чиновників не тільки там, а й в УБОПі, Прокуратурі, тому зараз він «є», а з 5.10 він буде працювати ефективно.
Що робити бізнесу, який працює в середині проходження валют? Наприклад, компанії, що займаються грошовими переказами через термінали миттєвих платежів; посередники на валютних біржах чи фондових ринках; посередники в логістичному бізнесі тощо?
При поверхневому розгляді сплати податків «5% з продажів» здається, що такому бізнесу при «5.10» буде взагалі не вигідно працювати, тому податок «5%» платить той, хто перший в ланцюжку отримує велику суму грошей і залишає собі порівняно малу комісію, а потім ще платить податок «5%» той, хто отримує далі від посередника більшу суму.
Але не все так складно, як здається на перший погляд.
Для цього бізнесу буде також діяти принцип «купив товар (послугу) - сплатив податок». При правильній подачі документів до податкової, податок 5% буде платиться від суми одержуваної КОМІСІЇ і податок 5% буде платиться від кінцевої суми, яка вирушає посередником до одержувача. Ось тільки з податковою звітністю буде складніше, ніж для інших видів бізнесу, тому податок необхідно буде платити кожному свій і показувати необхідні для цього документи.
Як при "5.10" конкурувати українським компаніям із зарубіжними компаніями, якщо кордони будуть відкриті?
Інноваційністю, унікальністю, ціною, якістю і сервісом.
Чи будуть вкладати приватні інвестори в соціальні програми?
Ні. Така ж ситуація, як і з інфраструктурою. Ці інвестиції не прибуткові. Переважна більшість населення не зможе ні вчитися, ні лікуватися. Я вже мовчу про розвиток спорту, культури та багатьох інших речах, які в Україні може вести тільки держава. т.к. у населення просто немає грошей? Ми говоримо про приватний освіту (держава може собі дозволити утримувати тільки початкову і середню освіту). Ми пропонуємо платну страхову медицину. Соціальні програми будуть здійснюватися частково за рахунок держави. Я вам дав розрахунок, яким чином у бюджеті з'явиться грошей більше, ніж зараз. А при десятикратному збільшенні ВВП громадяни України зможуть дозволити собі навчання і лікування в будь-якій країні світу.
Просто ви не вірите в можливість десятикратного збільшення, а ми віримо.
І 5.10 це здійснить!
Сінгапур, відмовившись від податків, з 400 дол. ВВП на душу населення вийшов на рівень 62 000 долл.
Балашов чарівним чином знімає 5% податок 4 рази з одного і того ж. Розрахунок ВВП вже включає ДС (додану вартість). Це відверта брехня !?
Пояснюю: ви купили товар за кордоном, перевозите його через кордон в Україну, заплатили 5% державі. Потім продаєте його оптом, роздрібний бізнес заплатив 5%. Товар доставили в роздріб, його купив покупець, заплативши 5%. Ніякого чаклунства. Купили товар на території України, заплатили 5%, повезли його через кордон, заплатили 5%. Це інша країна й інша система, де кожний продаж фіксується 5%.
Вкрай заплутана і завантажена дозвільна система, практично повністю зруйнована та/або не розвинені транспортна, енергетична, комунальна інфраструктури держави, високі монопольні ціни на комунальні послуги та електроенергію, вкрай низька культура праці, клімат, висока ставка банківського відсотка. Чи прибирає «проста податкова система 5.10» ці ризики для потенційного інвестора?
Прибирає. Система 5.10 уразі знищення дозвільної системи, дозволяє вільне ходіння валюти та усуває зайві витрати бюджету. Підприємцю немає сенсу брати дозвіл на законну діяльність, при системі 5.10 йому потрібно лише повідомити державу про свою діяльність. Нерозвинена інфраструктура саме тому, що цим займається держава. При системі 5.10 держава йде з економіки. І у нас дуже швидко з'являться концесійні дороги, приватна залізниця, зникнуть монополісти, такі як НАК «Нафтогаз», зникне «Укрспирт», який дотується державою і т.д.
Як податкова дізнається, на яку суму я продав товару?
Сплата податків буде контролюватися через електронну систему, яка має доступ до банківських рахунків бізнесу. Податкова буде бачити, скільки грошей прийшло на рахунки бізнесу і скільки грошей з коштів, що надійшли сплачено до бюджету.
Також електронна система буде перевіряти грошові надходження на зарплатні картки українців і скільки з них державі було перераховано податків.
Я ФОП і у мене немає касового апарату. Продаю товари / послуги за готівкові кошти. Як у такому випадку податкова контролюватиме сплату податків?
Ті, хто працює з готівковими коштами, повинні будуть документувати будь-якими способами угоди продажу товарів / послуг та з кожної угоди перераховувати державі 5%.
Якщо податкова знаходить тих, хто ухиляється від сплати податку 5% - штраф мінімум в 10 кратному розмірі.
Яка суть ваших реформ?
Все популярно розписано в
програмі і цілях партії. Суть полягає в тому, щоб людям стало вигідно заробляти гроші і комфортно жити в своїй країні, багаті можуть купити собі все. Краще сумувати в заможній країні, ніж сперечатися про ідеали, не маючи можливості утримувати армію, яка буде їх відстоювати.
Головне не гроші і податки, а чесність, люди, АТО, реформи, люстрація, єдина країна, без ГМО, правда?
Якщо Ви не голосуйте за 5.10, залишайтеся жити в країні 3-го світу. Голосуйте за піар-Асів, реформи, популістів, пАкращення, Стабільність, журналіздов, жіти по-новому, патріотів, батьків російської української демократії, жертв інквізиції, вождів хом'ячків та інших безсумнівно великих обдарованих перспективних з крапчастої колоди політичного секонд-хенду України.
------
Коментарі (0)